کاغذ دیواری / کاغذ دیواری قابل شستشو/کاغذ دیواری سه بعدی
کفپوش آدرینا

آدرینا pvc کفپوش -ADRINA کفپوش


 

ADRINA کفپوش

 

از کلیه همکاران فعال در بخش محصولات دکوراسیون در سطح کشور دعوت به همکاری مینماییم

 

 

کفپوش adrina

 به کلیه مصرف کنندگان در سرتاسر کشور خدمات فروش عرضه می گرددکفپوش ساختمان

 

برخی از مشخصات کفپوش آدرینا(ADRINA)

کفپوش پی وی سی

کفپوش ساختمان

 

 

 • 11
 • 1010
 • 1111
 • 1212
 • 1313
 • 22
 • 33
 • 44
 • 66
 • 99
 • photo_2016-02-04_00-31-31photo_2016-02-04_00-31-31

 

 

آدرینا pvc کفپوش -ADRINA کفپوش

 


 

کف پوش خانه تان را خودتان عوض کنید
در این قسمت شما با آموزش قدم به قدم برای تعویض کفپوش خانه تان آشنا می شوید.کاربزرگ و سختی که شما می توانید با صبر و حوصله آن را با موفقیت به پایان برسانید.
1)چند متر تر مرغی(تور آهنی سوراخ داری که اغلب در مرغ داری استفاده می شود)تهیه کنید و کف اتاق را با آن بپوشانید با استفاده از چند میخ تور را به کف اتاق ثابت کنید .این تور بستر مناسب و محکمی برای چسباندن کف پوش فراهم میکند.
2)پودر سیمان را با آب به نسبت سه به یک مخلوط کنید تا به یک مخلوط تقریبا سفت و قابل چسب برسد.(مایه بدست آمده نباید خیلی شل باشد)سپس کف را با این مخلو ط و با استفاده از کاردک بپوشانید.
3)وقتی به نزدیک در ورودی رسیدید یک تیغه آلمینیومی در آن جا قرار دهید تا مخلوط سیمان به بیرون محدوده مورد نظر نریزد.
4)سطح مخلوط سیمان را با یک خط کش چوبی بلند صاف کنید.
5)از یک ماله یا کاردک برای صاف کردن سیمان استفاده کنید وتوجه داشته باشید که تمام  سطوح کف صاف  یک اندازه و هم سطح باشند.
6)هر قسمتی را می خواهید با سرامیک یا کاشی یا کف پوش مورد نظرتان بپوشانید ابتدا با کمی سیمان خشک بپوشانید تا بستر مناسبی برای چسباندن کفپوش فراهم شود.
7)در این مرحله روی یک تخته بایستید تا فشار وزنتان بر روی زمین به صورت مساوی پخش شود..از قسمت در ورودی پوشاندن کف را شروع کنید.
8)بین کف پوش ها حدود 5 میلی متر فاصله بگذارید.می توانید از یک تخته باریک برای گذاشتن فاصله استفاده نمایید .وقتی کف پوش ها را چسباندید تخته باریک را بردارید و برای فاصله گذاری با سرامیک بعدی استفاده کنید.کفپوش را با استفاده از یک چکش یا وسیله محکم دیگر به کف اتاق ثابت کنید.
9)اگر در بعضی از قسمت ها نیاز است از کاشی کوچکتر استفاده کنید (مثل گوشه اتاق ها)با استفاده از دستگاه کاشی بری کاشی را به قسمت های کوچکتر تقسیم کنید
10)کناره های اتاق را با سرامیک یا کاشی های کوچکتر بپوشانیدو مانند مراحل قبل عمل کنید.
11) زمانی که تمام کفپوش ها را چسباندید ماسه و سیمان را به نسبت مساوی تقسیم کنید  و آنقدر به این مخلوط آب اضافه کنید تا یک ملات شل بدست بیاید..تمامی کف اتاق را با این مخلوط بپوشانید تا فاصله بین کفپوش ها کاملا پوشانده شود.در آخر با استفاده از یک کاردک ملات اضافی را هم از روی کاشی ها پاک کنید.
12)باقی مانده مواد را با استفاده از یک اسفنج خیس که کاملا چلانده شده است پاک کنید.
سرامیک های خاکستری رنگ کف اتاق جلوه خاصی به مبلمان قدیمی آن می بخشد .تمیز نگه داشتمن آن هم بسیار ساده است .شما می توانید با استفاده از یک تی خیس  سرامیک ها را تمیز کنید و برق بیندازید

کفپوش و پارکت     09120747401

کفپوش و پارکت     09132699913

کفپوش و پارکت     021-88413849

کفپوش و پارکت     This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

عبارات کلیدی

پارکت چیست؟*پارکت لمینیت*لمینیت چیست؟*پارکت *قیمت پارکت *تفاوت پارکت و لمینت *پارکت آرتا *انواع پارکت *معایب پارکت *پارکت لمینت *پارکت چوبی *نصب پارکت کف پوش ضداسیدی* کف پوش*کفپوش پی وی سی *کفپوش ارزان *قیمت کفپوش* کفپوش pvc *قیمت کفپوش لمینت *تفاوت کفپوش و پارکت *قیمت انواع کفپوش پی وی سی *کفپوش رولی *کف پوش پی وی سی

  ما بر روی  متریال  های مورد اطمینان از لحاظ کیفیت ،تنوع ،و بالاخص مقرون به صرفه بودن ،بررسی و تحقیق میکنیم و بهترین ها را در اختیار شما قرار میدهیم

بهترین را به شما پیشنهاد میدهیم

در انتخاب کالای خود با ما مشورت کنید

کاغذ دیواری کفپوش پی وی سی پارکت لمینت

 دستگیره آشپزخانه  ست پارچه ای آشپزخانه   دستمال تنظیف آشپزخانه  پیش بند آشپزخانه  دم کنی آشپزخانه سرویس پارچه ای آشپزخانه عروس دستگیره فر  دستکش فر زیرانداز مسافرتی سرویس پارچه ای آشپزخانه خرید سرویس پارچه ای آشپزخانه قیمت سرویس پارچه ای آشپزخانه    باکس پارچه ای