کفپوش پی وی سی

کفپوش آرتا            کفپوش

کفپوش             کفپوش تاپیک

کفپوش

چند نکته درباره کفپوش ها


کفپوش های ساختمانی کارکرد های دو گانه ای دارند ، آن ها هم جزء ساختاری یک مکن محسوب می شوند و هم جنبه تزیینو زیبا سازی ر پاسخ می دهند . کف پوش را می بایست مطابق احتیاجات و کارکرد یک محیط انتخاب کرد . مسلماً آنچه در محیط کار یا ساختمان اداری و تجاری کاربرد می یابد و مطلوب است ، لزوماً درمحیط داخل خانه ایده آل به حساب نمی آید : زیرا بین توقعاتی که از این دو مکان داریم و تفاوت های عمده وجود دارد . در یک محیط تجاری استحکام و زیبایی مد نظر قرار می گیرد ، ولی در خانه نرمی ، جذابیت ، و راحتی راه رفتن بر روی کفپوش ها همواره نکته ای مهم و تاثیر گذار است .
شک نیست که ساختار محکم کفپوش بسیار مهم است . اما ترکیب آن با زیبایی نتیجه بهتری خواهد داد . برای مثال در این جا لکه های کوچک رنگی بر کف اتاق ، کفپوش ها را از یکنواختی خارج کرده است ودر مجاورت چمن کاری بیرون ، حسی از طبیعی بودن محیط را انتقال می دهد .
طراحان کفپوش ها بیش تر به ساختار و استحکام آن توجه می کنند تا مسائل دیگر .اما شما می توانید هر آنچه مد نظر دارید با طراح داخلی یا فروشنده کفپوش در میان بگذراید و مشورت بگیرید تا نمونه ای که انتخاب می کنید هم از نظر ساختاری و هم تولید صدا و هم زیبایی طرح و نقش و رنگ ، کاملاً خوشایند شما باشد . نوع و جنس کفپوش را باید مناسب با هر مکانی انتخاب کرد . وقتی که موارد محدود استفاده از کفپوش ها را در گذشته به خاطرآورید ، می فهمید که اکنون استفاده از انواع پوشش های کف ، امری لازم تلقی می شود و شما نیز باید امکانات و گزینه های بیشمار موجود و عملکرد فضا و منزل خود را با آگاهی کافی در نظر داشته باشید . تمام افراد ، نا خود آگاه ترجیح می دهند که پایشان را بر سطح محکم اما نرم بگذارند . از این شناخت و آگاهی غریزی به بهترین شکل استفاده کنید و در ضمن فضاهای پر رفت و آمد منزل را هم به حساب آورید . همچنین اندازه اتاق نشیمن و دیگر اتاق ها را محاسبه کنید تا در میانه کار با مشکل مواجه نشوید .
اگر از کفپوش مناسب استفاده کنید فضای کوچک ورودی خانه ی خود را بزرگ تر نشان خواهید داد .
وقتی که شما خارج از معیارهای پیش بینی شده فکر کنید . میبینید که می توان از کفپوش ها جهت ایجاد فضایی جذاب و مهیج استفاده کرد .
 یک پوشش مناسب از کاشی های مستطیلی با رنگ گرم برای محل پر رفت و آمد منزل .
با بهره گیری از کفپوش های بادوام و متناسب . وجوه مثبت دیداری و لمسی ورودی منزل را تقویت کنید .
در اینجا برخی نکات لازم را یاد آوری می کنیم تا شما خواننده ی عزیز هم به هنگام برگزیدن پوشش کف ، اطلاعاتی نسبی در مورد نوع کفپوش و کاربرد های آن در اختیار داشته باشید . یکی از مشکلات خانه های آپارتمانی جدید ، تنگ وکوچک بودن فضای ورودی این خانه هاست که البته با استفاده از ترفندهایی میتوان این اشکال را تعدیل کرد . چنانچه کفپوش انتخابی شما دید و نگاه را به اتاق مجاور بکشاند ، مطمئناً قادر خواهید بود یک فضای ورودی کوچک را بزرگ تر نشان دهید ،در واقع اینجاست که خطای حسی و دیداری مثبتی ایجاد می کنید . گاهی اوقات هم مشکل برعکس می شود ، یعنی با یک فضای بزرگ ورودی مواجه می شوید که مهمان ها را دچار سردرگمی می کند و آن ها در حالی به خانه وارد می شوند که نمی دانند به کدام قسمت باید بروند . در این حالت ، با ایجاد یک مسیر دیداری توسط کفپوش های مناسب مهمانان تان را به همان سویی که می خواهید هدایت می کنید .
دو نوع کفپوش جهت جداسازی دو محدوده مجزای آشپزخانه و اتاق نشیمن مورد استفاده قرار گرفته است .
حس لامسه نیز علائم مشخص و مهمی را به شما منتقل می کند ، حال چه لمس از طریق دست باشد یا از طریق پاها . انواع کفپوش های نرم و رتجاعی ،حتی می توانند به جای فرش و موکت هم استفاده کنند و مثلاً محدوده آشپزخانه را مشخص کنند . در این حالت آشپز ( خانم خانه ) برروی یک سطح نرم می ایستد و به کارش ادامه می دهد ، در حالی که مهمانان نیز در یک گوشه دنج و راحت اتاق نشیمن ، یا همان آشپزخانه گرد هم جمع شده اند و مشغول صحبت کردن هستند . یک قطعه فرش دستباف یا فرشینه کرکی نرم که در محدوده اتاق نشیمن و آشپزخانه بروی کف پوشیده شده از سنگ مرمر قرار گرفته باشد نیز گزینه و راه حل خوبی خواهد بود :فرش یا قالیچه از سطح آینه گون سنگ محافظت می کند و کف سنگی آشپزخانه هم به راحتی تمیز می شود . اگر کف خانه یا محل کار را با سرامیک پوشانده باشید ، حتماً باید فکری برای مقابله با لیز خوردن ساکنان خانه و بخصوص بچه ها بکنید . در این صورت ، با انداختن یک قطعه قالیچه ، گلیم ، گبه یا فرشینه های جدید که پرزهای بلند و رنگ های جذابی دارند ، امنیت راه رفتن در محیط را تضمین خواهید کرد .
کفپوش های چوبی در همه مکان ها و با هر شیوه آرایه ای سازگاری دارند .
در همین ارتباط بایستی یادآوری کنیم که مواد اولیه و مصالح پوششی را از روی تفکر و با بررسی گزینه های گوناگون انتخاب کنید . گاه ساده ترین عامل ، می تواند به مهم ترین مورد برای برگزیدن یک جنس خاص از پوشش کف تبدیل شود .
گاهی اوقات شاید اصلاً لازم نباشد که شما مبالغ هنگفتی از درآمد یا پس انداز خانواده را صرف خرید و نصب کفپوش های جدید کنید . وقتی شما بروی تخته های ساده و قدیمی کاج در خانه تان میخکوبی می کنید ، می توانید با کمک میخ ها به فضای منزلتان طرح جدید و زیبایی بدهید . یا هنگامی که به وسیله قلم مو یا غلتک رنگ جدید و روغن جلا به آن ها می زنید ، باز جلوه تازه ای در خانه ایجاد کرده اید . اگر کمی ابتکار به خرج دهید ، از طریق رنگ آمیزی به وسیله قلم مو می توانید بر تخته های کف طرح های جدید هندسی را نقش کنید . لازم به یاد آوری نیست که با طرح های زیبا و مهندسی شده و بهره گیری از رنگ ، می تون نقطه دید را به سوی یک محل مشخص یا به اتاق دیگر راهنمایی کرد .
بهره گیری از اسلوب سنتی به معنای یکنواختی و بی روح شدن محیط زندگی نیست . کفپوشی که خلاقانه برگزیده شده باشد . در مدت زمان طولانی هم بسیار خوب و شیک جلوه می کند .
یک مطلب مهم دیگر نیز هست که باید به خاطر بسپارید . کفپوش ها باید به اندازه عمر خانه با دوام باشند ، تا جایی که ممکن است قبل از این که عمرشان به پایان رسد شما از وجودشان خسته شوید و حتی بخواهید تغییری در کفپوش ها و تزئینات خانه به وجود آورید . این مسئله به معنای آن نیست که کفپوش شما طرحی خنثی و کسل کننده داشته باشد یا آن قدر معمولی باشد که با هر سلیقه ای سازگاری پیدا کند .
برخی کفپوش ها زیبا ، کلاسیک و حتی چند کاربردی هستند . اما برای مثال اگر شما یک پوشش ترکیبی از کاشی های سنگ آهکی در خانه نصب کنید ، می شود حدس زد که در آینده از وجود آن ها خسته شده تعویض شان خواهید کرد . جای نگرانی هم نیست ، چون اگر وجود آن ها بریتان غیر قابل تحمل شود ، به سادگی می توانید روی آن  را با هر کفپوش دیگری بپوشانید . پس بهتر است پوشش کف را برای یک دوره طولانی در نظر بگیرید ، ولی هر وقت که خواستید می توانید آن را تعویض کنید .
یک طرح ماندگار و طولانی مدت را برگزینید . ابتکار و علاقه ی شما می تواند یک فضای داخلی امروزی را به بهترین صورت ممکن شکل دهد .
مهم نیست فرش چه اندازه ای داشته باشد . با یک قالیچه ی کوچک هم می توانید محیط چشمگیر و جداگانه ای خلق کنید : چنانکه در این گوشه دنج با انداختن یک قالیچه خوش رنگ ، محیطی مطلوب برای استراحت و مطالعه  فراهم آورده اند .
مواد مختلف هستند که فضا را متناسب و کارآمد می سازند . در این جا پلکان فلزی یک فضای قابل استفاده ، آزاد ، باز و در عین حال نوین را پدید آورده است .      

کفپوش و پارکت     09120747401

کفپوش و پارکت     09132699913

کفپوش و پارکت     02177623919

کفپوش و پارکت     This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

عبارات کلیدی

پارکت چیست؟*پارکت لمینیت*لمینیت چیست؟*پارکت *قیمت پارکت *تفاوت پارکت و لمینت *پارکت آرتا *انواع پارکت *معایب پارکت *پارکت لمینت *پارکت چوبی *نصب پارکت کف پوش ضداسیدی* کف پوش*کفپوش پی وی سی *کفپوش ارزان *قیمت کفپوش* کفپوش pvc *قیمت کفپوش لمینت *تفاوت کفپوش و پارکت *قیمت انواع کفپوش پی وی سی *کفپوش رولی *کف پوش پی وی سی

  ما بر روی  متریال  های مورد اطمینان از لحاظ کیفیت ،تنوع ،و بالاخص مقرون به صرفه بودن ،بررسی و تحقیق میکنیم و بهترین ها را در اختیار شما قرار میدهیم

بهترین را به شما پیشنهاد میدهیم

در انتخاب کالای خود با ما مشورت کنید

کاغذ دیواری کفپوش پی وی سی پارکت لمینت