کاغذ دیواری / کاغذ دیواری قابل شستشو/کاغذ دیواری سه بعدی
کفپوش

کفپوش پی وی سی

کفپوش آرتا            کفپوش

کفپوش             کفپوش تاپیک

کفپوش

چند نکته درباره کفپوش ها


کفپوش های ساختمانی کارکرد های دو گانه ای دارند ، آن ها هم جزء ساختاری یک مکن محسوب می شوند و هم جنبه تزیینو زیبا سازی ر پاسخ می دهند . کف پوش را می بایست مطابق احتیاجات و کارکرد یک محیط انتخاب کرد . مسلماً آنچه در محیط کار یا ساختمان اداری و تجاری کاربرد می یابد و مطلوب است ، لزوماً درمحیط داخل خانه ایده آل به حساب نمی آید : زیرا بین توقعاتی که از این دو مکان داریم و تفاوت های عمده وجود دارد . در یک محیط تجاری استحکام و زیبایی مد نظر قرار می گیرد ، ولی در خانه نرمی ، جذابیت ، و راحتی راه رفتن بر روی کفپوش ها همواره نکته ای مهم و تاثیر گذار است .
شک نیست که ساختار محکم کفپوش بسیار مهم است . اما ترکیب آن با زیبایی نتیجه بهتری خواهد داد . برای مثال در این جا لکه های کوچک رنگی بر کف اتاق ، کفپوش ها را از یکنواختی خارج کرده است ودر مجاورت چمن کاری بیرون ، حسی از طبیعی بودن محیط را انتقال می دهد .
طراحان کفپوش ها بیش تر به ساختار و استحکام آن توجه می کنند تا مسائل دیگر .اما شما می توانید هر آنچه مد نظر دارید با طراح داخلی یا فروشنده کفپوش در میان بگذراید و مشورت بگیرید تا نمونه ای که انتخاب می کنید هم از نظر ساختاری و هم تولید صدا و هم زیبایی طرح و نقش و رنگ ، کاملاً خوشایند شما باشد . نوع و جنس کفپوش را باید مناسب با هر مکانی انتخاب کرد . وقتی که موارد محدود استفاده از کفپوش ها را در گذشته به خاطرآورید ، می فهمید که اکنون استفاده از انواع پوشش های کف ، امری لازم تلقی می شود و شما نیز باید امکانات و گزینه های بیشمار موجود و عملکرد فضا و منزل خود را با آگاهی کافی در نظر داشته باشید . تمام افراد ، نا خود آگاه ترجیح می دهند که پایشان را بر سطح محکم اما نرم بگذارند . از این شناخت و آگاهی غریزی به بهترین شکل استفاده کنید و در ضمن فضاهای پر رفت و آمد منزل را هم به حساب آورید . همچنین اندازه اتاق نشیمن و دیگر اتاق ها را محاسبه کنید تا در میانه کار با مشکل مواجه نشوید .
اگر از کفپوش مناسب استفاده کنید فضای کوچک ورودی خانه ی خود را بزرگ تر نشان خواهید داد .
وقتی که شما خارج از معیارهای پیش بینی شده فکر کنید . میبینید که می توان از کفپوش ها جهت ایجاد فضایی جذاب و مهیج استفاده کرد .
 یک پوشش مناسب از کاشی های مستطیلی با رنگ گرم برای محل پر رفت و آمد منزل .
با بهره گیری از کفپوش های بادوام و متناسب . وجوه مثبت دیداری و لمسی ورودی منزل را تقویت کنید .
در اینجا برخی نکات لازم را یاد آوری می کنیم تا شما خواننده ی عزیز هم به هنگام برگزیدن پوشش کف ، اطلاعاتی نسبی در مورد نوع کفپوش و کاربرد های آن در اختیار داشته باشید . یکی از مشکلات خانه های آپارتمانی جدید ، تنگ وکوچک بودن فضای ورودی این خانه هاست که البته با استفاده از ترفندهایی میتوان این اشکال را تعدیل کرد . چنانچه کفپوش انتخابی شما دید و نگاه را به اتاق مجاور بکشاند ، مطمئناً قادر خواهید بود یک فضای ورودی کوچک را بزرگ تر نشان دهید ،در واقع اینجاست که خطای حسی و دیداری مثبتی ایجاد می کنید . گاهی اوقات هم مشکل برعکس می شود ، یعنی با یک فضای بزرگ ورودی مواجه می شوید که مهمان ها را دچار سردرگمی می کند و آن ها در حالی به خانه وارد می شوند که نمی دانند به کدام قسمت باید بروند . در این حالت ، با ایجاد یک مسیر دیداری توسط کفپوش های مناسب مهمانان تان را به همان سویی که می خواهید هدایت می کنید .
دو نوع کفپوش جهت جداسازی دو محدوده مجزای آشپزخانه و اتاق نشیمن مورد استفاده قرار گرفته است .
حس لامسه نیز علائم مشخص و مهمی را به شما منتقل می کند ، حال چه لمس از طریق دست باشد یا از طریق پاها . انواع کفپوش های نرم و رتجاعی ،حتی می توانند به جای فرش و موکت هم استفاده کنند و مثلاً محدوده آشپزخانه را مشخص کنند . در این حالت آشپز ( خانم خانه ) برروی یک سطح نرم می ایستد و به کارش ادامه می دهد ، در حالی که مهمانان نیز در یک گوشه دنج و راحت اتاق نشیمن ، یا همان آشپزخانه گرد هم جمع شده اند و مشغول صحبت کردن هستند . یک قطعه فرش دستباف یا فرشینه کرکی نرم که در محدوده اتاق نشیمن و آشپزخانه بروی کف پوشیده شده از سنگ مرمر قرار گرفته باشد نیز گزینه و راه حل خوبی خواهد بود :فرش یا قالیچه از سطح آینه گون سنگ محافظت می کند و کف سنگی آشپزخانه هم به راحتی تمیز می شود . اگر کف خانه یا محل کار را با سرامیک پوشانده باشید ، حتماً باید فکری برای مقابله با لیز خوردن ساکنان خانه و بخصوص بچه ها بکنید . در این صورت ، با انداختن یک قطعه قالیچه ، گلیم ، گبه یا فرشینه های جدید که پرزهای بلند و رنگ های جذابی دارند ، امنیت راه رفتن در محیط را تضمین خواهید کرد .
کفپوش های چوبی در همه مکان ها و با هر شیوه آرایه ای سازگاری دارند .
در همین ارتباط بایستی یادآوری کنیم که مواد اولیه و مصالح پوششی را از روی تفکر و با بررسی گزینه های گوناگون انتخاب کنید . گاه ساده ترین عامل ، می تواند به مهم ترین مورد برای برگزیدن یک جنس خاص از پوشش کف تبدیل شود .
گاهی اوقات شاید اصلاً لازم نباشد که شما مبالغ هنگفتی از درآمد یا پس انداز خانواده را صرف خرید و نصب کفپوش های جدید کنید . وقتی شما بروی تخته های ساده و قدیمی کاج در خانه تان میخکوبی می کنید ، می توانید با کمک میخ ها به فضای منزلتان طرح جدید و زیبایی بدهید . یا هنگامی که به وسیله قلم مو یا غلتک رنگ جدید و روغن جلا به آن ها می زنید ، باز جلوه تازه ای در خانه ایجاد کرده اید . اگر کمی ابتکار به خرج دهید ، از طریق رنگ آمیزی به وسیله قلم مو می توانید بر تخته های کف طرح های جدید هندسی را نقش کنید . لازم به یاد آوری نیست که با طرح های زیبا و مهندسی شده و بهره گیری از رنگ ، می تون نقطه دید را به سوی یک محل مشخص یا به اتاق دیگر راهنمایی کرد .
بهره گیری از اسلوب سنتی به معنای یکنواختی و بی روح شدن محیط زندگی نیست . کفپوشی که خلاقانه برگزیده شده باشد . در مدت زمان طولانی هم بسیار خوب و شیک جلوه می کند .
یک مطلب مهم دیگر نیز هست که باید به خاطر بسپارید . کفپوش ها باید به اندازه عمر خانه با دوام باشند ، تا جایی که ممکن است قبل از این که عمرشان به پایان رسد شما از وجودشان خسته شوید و حتی بخواهید تغییری در کفپوش ها و تزئینات خانه به وجود آورید . این مسئله به معنای آن نیست که کفپوش شما طرحی خنثی و کسل کننده داشته باشد یا آن قدر معمولی باشد که با هر سلیقه ای سازگاری پیدا کند .
برخی کفپوش ها زیبا ، کلاسیک و حتی چند کاربردی هستند . اما برای مثال اگر شما یک پوشش ترکیبی از کاشی های سنگ آهکی در خانه نصب کنید ، می شود حدس زد که در آینده از وجود آن ها خسته شده تعویض شان خواهید کرد . جای نگرانی هم نیست ، چون اگر وجود آن ها بریتان غیر قابل تحمل شود ، به سادگی می توانید روی آن  را با هر کفپوش دیگری بپوشانید . پس بهتر است پوشش کف را برای یک دوره طولانی در نظر بگیرید ، ولی هر وقت که خواستید می توانید آن را تعویض کنید .
یک طرح ماندگار و طولانی مدت را برگزینید . ابتکار و علاقه ی شما می تواند یک فضای داخلی امروزی را به بهترین صورت ممکن شکل دهد .
مهم نیست فرش چه اندازه ای داشته باشد . با یک قالیچه ی کوچک هم می توانید محیط چشمگیر و جداگانه ای خلق کنید : چنانکه در این گوشه دنج با انداختن یک قالیچه خوش رنگ ، محیطی مطلوب برای استراحت و مطالعه  فراهم آورده اند .
مواد مختلف هستند که فضا را متناسب و کارآمد می سازند . در این جا پلکان فلزی یک فضای قابل استفاده ، آزاد ، باز و در عین حال نوین را پدید آورده است .      

کفپوش و پارکت     09120747401

کفپوش و پارکت     09132699913

کفپوش و پارکت     021-88413849

کفپوش و پارکت     This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

عبارات کلیدی

پارکت چیست؟*پارکت لمینیت*لمینیت چیست؟*پارکت *قیمت پارکت *تفاوت پارکت و لمینت *پارکت آرتا *انواع پارکت *معایب پارکت *پارکت لمینت *پارکت چوبی *نصب پارکت کف پوش ضداسیدی* کف پوش*کفپوش پی وی سی *کفپوش ارزان *قیمت کفپوش* کفپوش pvc *قیمت کفپوش لمینت *تفاوت کفپوش و پارکت *قیمت انواع کفپوش پی وی سی *کفپوش رولی *کف پوش پی وی سی

  ما بر روی  متریال  های مورد اطمینان از لحاظ کیفیت ،تنوع ،و بالاخص مقرون به صرفه بودن ،بررسی و تحقیق میکنیم و بهترین ها را در اختیار شما قرار میدهیم

بهترین را به شما پیشنهاد میدهیم

در انتخاب کالای خود با ما مشورت کنید

کاغذ دیواری کفپوش پی وی سی پارکت لمینت

 دستگیره آشپزخانه  ست پارچه ای آشپزخانه   دستمال تنظیف آشپزخانه  پیش بند آشپزخانه  دم کنی آشپزخانه سرویس پارچه ای آشپزخانه عروس دستگیره فر  دستکش فر زیرانداز مسافرتی سرویس پارچه ای آشپزخانه خرید سرویس پارچه ای آشپزخانه قیمت سرویس پارچه ای آشپزخانه    باکس پارچه ای