s2.jpg
slideshow6.jpg
slideshow1.jpg

کاغذ دیواری

 

کفپوش 

پارکت لمینت

 

قیمت پارکت لمینت ،پارکت لمینت ،کفپوش پی وی سی

این مجله اینترنتی متعلق به شرکت  پارکت لمینت وسن،پارکت آرت فلور پارکت لمینت ،کفپوش پی وی سیاست که تلاش میکند  با آخرین دستاوردهای دکوراسیون داخلی اعم از کاغذ دیواری ،پارکت  لمینت،کفپوش،دیوارپوش و ...با ارائه مشاوره به طراحان دکوراسیون داخلی  کمک کند تا در میان دنیای پر از رنگ ,تنوع, مدل و طرح بهترین را برای خود انتخاب کنند.فعالیت این گروه تهیه و فروش انواع پارکت لمینیت ،کفپوش ، کاغذ دیواری و دیوار پوش از بهترین برند های مطرح داخلی و خارجیست. .....

لیون استپ حدود 9 سال است که در این زمینه فعالیت میکند و محصولات خود را به همه شهرستان ها ارسال میکند

درطول این سال ها تلاش ما بر این بوده است که بر روی متریال مورد اطمینان از لحاظ کیفیت ،تنوع ،و بالاخص مقرون به صرفه بودن ،بررسی و تحقیق صورت گیرد که با کمال موفقیت به نتایج بسیار مثبتی دست یافتیم و بسیار خرسندیم که با محصولات و برند های شرکت های وارداتی و تولید کننده کاملا معتبر مفتخر به ارائه خدمت به شما همکاران و مشترین عزیر هستیم

 


 

چرا پارکت انتخاب کنیم ؟
خیلی از افراد ، پارکت را به خاطر حس آرامش و آسایشی که به محیط زندگی شان می دهد انتخاب می کنند . پارکت را می توان در منازل ، ادارات و مراکز تجاری استفاده کرد و دارای مزیت های بسیار زیادی است که آن را برای هر مکان ، انتخابی ضروری می کند .
یکی از مزیت های پارکت ، جذابیت و کیفیت بالای چوب است که این محصول را از محصولات دیگر که برای پوشش زمین استفاده می شود متمایز می نماید .
خیلی از مردم دوست دارند از پارکت در منزلشان استفاده کنند ، ولی به خاطر هزینه بالا از آن صرف نظر می کنند و از محصولات مشابه ارزان تر همچون کفپوش و ....استفادهمی کند ، در صورتی که این تفکر بسیار اشتباه است . پارکت به اندازه ی که در تصور عموم گران به نظر می آید ، گران نیست .
پارکت یک محصول بادوام است که عمر بسیار طولانی تری را نسبت به محصولات دیگر که برای پوشش زمین به کار می رود داراست ، همچنین دارای رنگ ، طرح وشکل های مختلف هست که قابلیت تطبیق پذیری با هر محیطی را دارد و همچنین به ارزش ملک شما می افزاید و زیبایی و گرمای خاص به آن می بخشد . این نوع پوشش همچنین بهتر از انتخابی مثل فرش است . فرش به نظر انتخابی راحت تر می آید ، در حالی که خیلی سخت تمیز می شود . اگر شما حیوان خانگی ویا بچه ای در منزل داشته باشید ، هر روز مجبور به تمیز کردن و جارو کردن فرش می باشید و اگر به صورت اتفاقی سفید کننده ای روی فرش شما ریخته باشد ، رنگ فرش از بین می رود و به راحتی قابل تعمیر نیست ، در حالی که پارکت به شما اجازه می دهد که سریعاً محلول ریخته شده را پاک کنید و نگهداری وتمیز کردن آن بسیار ساده و آسان می باشد و احتیاج به مراقبت دائمی مانند فرش ندارد .

 


 

زیبایی منزل با پارکت لمینیت
رنگ انتخابی شما برای پارکت لمینت می تواند یک اتاق را بزرگتر ، کوچک تر ، پهن تر ، باریک تر ، عمیق تر ، بلد تر ، روشن تر و یا گرم تر نشان دهد . رنگ پارکتی که انتخاب می کنید مطمئنا روی فضای داخلی تاثیر گذار است ، با آگاهی از اینکه رنگ ، نور و فضا به هم وابسته اند ، انتخاب سخت تر می شود .
رنگ سقف و دیوار ها تاثیر قابل توجهی روی احساس شما از محیط می گذارد . رنگ انتخابی می تواند یک اتاق را بزرگ تر ، کوچک تر ، پهن تر ، باریک تر ، عمیق تر ، بلند تر ، روشن تر و یا گرم تر نشان دهد .
یک اتاق با پارکت و دیوارهای روشن خانه را بزرگ تر نشان می دهد . اما اگر فقط از رنگ های روشن استفاده شود ، خانه سرد و بی روح خواهد شد .
اگر دیوار های اتاق تاریک اما پارکت و سقف روشن باشد ، تاثیر خطوط افقی بیشتر می شود . به عبارت دیگر به خطوط افقی بیشتر توجه می شود .
در صورتی که پارکت و سقف روشن و کل دیوارها تیره باشند ، اتاق باریک ترو بلندتر به نظر می رسد .
پارکت تیره با دیوار ها وسقف روشن ، اتاق را پهن تر نشان می دهد .
یک اتاق با پارکتو سقف تیره و دیوار های روشن ، پهن تر و پایین تر به نظر می رسد .
اگر سقف روشن اما دیوارها و پارکت تیره باشند ، حس بودن در زیر زمین در فرد ایجاد می شود . چون نور فقط از بالا خواهد بود .
رنگ پارکت را مناسب فضا و احساستان انتخاب کنید
پارکت بژ و کرم متمایل به زرد ، جاهای کم نور و تاریک را روشن تر و شادتر می کند و آرامش بخش است .
پارکت فندقی جزو رنگ های گرم و هماهنگ است و فضایی صمیمی ایجاد می کند .
پارکت قهوه ای ، حس ارتباط با زمین و طبیعت را ایجاد کرده و با مبلمان روشن زیباتر خواهد بود .
پارکت بژ مایل به سفید احساس جدید بودن و پاکیزگی را بوجود آورده و فضای اتاق را روشن می کند .
پارکت خاکستری تیره خنثی ، شیک و آرامش بخش است .
شرایط انتخاب پارکت با توجه به استاندارد های جهانی
دسته بندی محصولات به درجات مختلف برای کمک به مصرف کنندگان انجام شده است تا بتواند کفپوش مورد نظر خود را از بین طیف گسترده لمینیت ها با کیفیتی عالی برای مصرف شخصی یا تجاری انتخاب نمایند .
 استاندارد 1/21 AC مناسب برای اماکن کم تردد در منازل مانند اتاق خواب یا مهمان خانه .
استاندارد 2/22 AC مناسب برای اماکن با تردد مناسب در منازل مانند اتاق نشیمن ، غذا خوری ، راهروهای داخلی .
استاندارد 3/23 AC مناسب برای اماکن پرتردد در منازل مانند راهرو های ورودی یا آشپز خانه .
استاندارد 3/31 AC مناسب برای اماکن کم تردد تجاری مانند اتاق هتل ها ، اتاق های کنفراس یا دفاتر کار کوچک .
استاندار 4/32 AC مناسب برای اماکن تجاری با تردد متوسط مانند کودکستان ها ، ادارات ، سالن های انتظار ، بوتیک ها
استاندارد 5/33 AC مناسب برای اماکن پرتردد تجاری مانند راهروها ، مجتمع های بزرگ تجاری و کلاس های درس

 

 

پارکت لمینت ،کفپوش پی وی سی،کاغذ دیواری-واردات و پخش عمده

 

کفپوش و پارکت     09120747401

کفپوش و پارکت     09132699913

کفپوش و پارکت     021-88413849

کفپوش و پارکت     This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

عبارات کلیدی

پارکت چیست؟*پارکت لمینیت*لمینیت چیست؟*پارکت *قیمت پارکت *تفاوت پارکت و لمینت *پارکت آرتا *انواع پارکت *معایب پارکت *پارکت لمینت *پارکت چوبی *نصب پارکت کف پوش ضداسیدی* کف پوش*کفپوش پی وی سی *کفپوش ارزان *قیمت کفپوش* کفپوش pvc *قیمت کفپوش لمینت *تفاوت کفپوش و پارکت *قیمت انواع کفپوش پی وی سی *کفپوش رولی *کف پوش پی وی سی

  ما بر روی  متریال  های مورد اطمینان از لحاظ کیفیت ،تنوع ،و بالاخص مقرون به صرفه بودن ،بررسی و تحقیق میکنیم و بهترین ها را در اختیار شما قرار میدهیم

بهترین را به شما پیشنهاد میدهیم

در انتخاب کالای خود با ما مشورت کنید

کاغذ دیواری کفپوش پی وی سی پارکت لمینت

 دستگیره آشپزخانه  ست پارچه ای آشپزخانه   دستمال تنظیف آشپزخانه  پیش بند آشپزخانه  دم کنی آشپزخانه سرویس پارچه ای آشپزخانه عروس دستگیره فر  دستکش فر زیرانداز مسافرتی سرویس پارچه ای آشپزخانه خرید سرویس پارچه ای آشپزخانه قیمت سرویس پارچه ای آشپزخانه    باکس پارچه ای