کاغذ دیواری / کاغذ دیواری قابل شستشو/کاغذ دیواری سه بعدی
کفپوش لمینت

کفپوش لمینت

راهنمای خرید کفپوش لمینت
در صورتی که بودجه محدودی در اختیار دارید و دنبال روش های نصب ساده می گردید و در عین حال می خواهید پوشش کف اتاق شما جلوه کفپوش چوبی یا سنگی را داشته باشد ، لمینت گزینه مناسبی برای این منظور خواهد بود .
این نوع کف پوش بسیار بادوام بوده ونصب آن آسان است . کفپوش های لمینت از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند ، به گونه ای که می توان از آن ها برای هر اتاقی استفاده کرد . مواد تشکیل دهنده کف پوش های لمینت از دوام و استحکام بالایی برخوردارند و به سهولت نگهداری و نظافت ، می توان از آن ها در مناطق پرتردد استفاده نمود . با توجه به تنوع بسیار زیاد گزینه های پیشرو ، در نظر داشتن سوالات ساده زیر هنگام خرید از اهمیت ویژه ای برخوردار است :
به دنبال چه نوع و مدلی از کفپوش می گردید ؟
هزینه تا چه در تصمیم گیری نهایی شما موثر است ؟
می خواهید کف پوش را خودتان نصب نمایید یا از یک نصاب حرفه ای در این رابطه کمک می گیرید؟
انواع لمینت ، موارد کاربرد و ساختار آن
کف پوش لمینت به گونه ای طراحی شده اند که نصب آن ها بسیار سریع و  آسان است . این کفپوش ها به کف اتاق متصل نمی شوند ، بلکه توسط یک قالب نصب شده در اطراف اتاق در جای خود می مانند . قفل شدن قطعات لمینت مجاور در یکدیگر ، این امکان را فراهم می آورد که بتوان سطح وسیعی را توسط آن پوشش داد . این نوع کفپوش به راحتی بر روی بیشتر کف ها ، از جمله سطوح بتنی ، چوبی و ... نصب می شوند . توانایی این نوع کفپوش برای مقابله در برابر رطوبت و انقباض و انبساط کف بسیار زیاد است . بلافاصله بعد از نصب این نوع کفپوش ، می توان روی آن راه رفت . لازم به ذکر است برای استفاده صنعتی و ورزشی ، کفپوش اپوکسی نیز می تواند گزینه مناسبی باشد .
انواع لمینت :
کفپوش های لمینت در اشکال مختلف مربعی و مسطتیلی در بازار موجود هستند . این قطعات با سامانه فاق و زبانه به یکدیگر متصل می شوند . برای نصب لمینت از هیچگونه چسبی استفاده نمی شود . این موضوع از مزایای اصلی این کفپوش است ، چرا که هم نصب آن را آسان و سریع می کند و هم به واسط عدم استفاده از چسب ، سطح زیرین آن صدمه نمی بینید در ضمن به همین علت می توان آن را به دفعات جمع آوری نموده و در محل دیگری نصب نمود .
در زیر لمینت باید از یک لایه نازک فوم استفاده شود . این موضوع باعث شناور بودن لمینت بروی کف اتاق می شود . در بعضی از انواع لمینت ، این لایه فوم جهت تسهیل در نصب و کاهش صدا به زیر لمینت چسبیده شده است .
ضخامت لمینت :
لمینت ها در ضخامت های مختلف در بازار موجود هستند .
لمینت های کلفت تر از کیفیت سازه ای و دوام بیشتری برخوردار هستند .
موارد کاربرد لمینت :
کفپوش های لمینتی را می توان در مواردی به کاربرد که استفاده از چوب ممکن نیست . این نوع کفپوش مقاوم و با دوام بوده و جایگزین مناسبی برای کفپوش های چوبی و فرش است . لمینت ها کاملاً شبیه چوب ، مرمر و سنگ هستند و بافت آنها به گونه ای است که کاملاً شبیه آجر فرش باشد با این تفاوت که نگرانی در مورد ترک برداشتن و تمیز کردن در مورد آن ها وجود ندارد .
می توان از بین نقش های متنوع آن ، نظیر طرح چوب درخت کاج ، صنوبر ، افرا ، گیلاس ، و بلوط و.. یکی راانتخاب کرد .
لمینت ها ، مانند سنگ ، چوب و آجر دارای بافت برجسته هستند .
لمینت ها ضد لک و رنگ پریدگی بوده و جلای آن ها برای مدتطولانی باقی می ماند .
لمینت ها به راحتی قابل جمع آوری هستند و می توان یک قطعه از آن ها را تعویض یا طرح کفپوش را به طور کامل تغییر داد .
به علت قابلیت نگهداری و نظافت آسان ، می توان از آنها در مناطق پرتردد استفاده نمود .
ساختار لمینت :
لمینت از چهار لایه اصلی تشکیل شده که سطحی مقاوم در برابر ضربه و خش را ایجاد می نمایند . لمینت ها خیلی شبیه به سطوح مقاوم پلاستیکی روی کابینت های آشپزخانه های مدرن هستند و از لحاظ زیبایی و عملکرد نیز مشابه آن ها هستند .
در جدول 1 - توضیحاتی در رابطه با این چهار لایه آورده شده است .
یکی از مزیت های عمده لمینیت نسبت به سایر کفپوش ها سهولت و سرعت در نصب آن است . برای نصب لمینیت نیازی به چسب نیست . قطعات لمینیت توسط اتصالات فاق و زبانه به یکدیگر متصل می شوند که بتوان کفپوش لمینیت را به راحتی جمع آوری نموده و مجدداً در محل دیگری نصب نمود .

 

کفپوش لمینت

کفپوش و پارکت     09120747401

کفپوش و پارکت     09132699913

کفپوش و پارکت     021-88413849

کفپوش و پارکت     This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

عبارات کلیدی

پارکت چیست؟*پارکت لمینیت*لمینیت چیست؟*پارکت *قیمت پارکت *تفاوت پارکت و لمینت *پارکت آرتا *انواع پارکت *معایب پارکت *پارکت لمینت *پارکت چوبی *نصب پارکت کف پوش ضداسیدی* کف پوش*کفپوش پی وی سی *کفپوش ارزان *قیمت کفپوش* کفپوش pvc *قیمت کفپوش لمینت *تفاوت کفپوش و پارکت *قیمت انواع کفپوش پی وی سی *کفپوش رولی *کف پوش پی وی سی

  ما بر روی  متریال  های مورد اطمینان از لحاظ کیفیت ،تنوع ،و بالاخص مقرون به صرفه بودن ،بررسی و تحقیق میکنیم و بهترین ها را در اختیار شما قرار میدهیم

بهترین را به شما پیشنهاد میدهیم

در انتخاب کالای خود با ما مشورت کنید

کاغذ دیواری کفپوش پی وی سی پارکت لمینت

 دستگیره آشپزخانه  ست پارچه ای آشپزخانه   دستمال تنظیف آشپزخانه  پیش بند آشپزخانه  دم کنی آشپزخانه سرویس پارچه ای آشپزخانه عروس دستگیره فر  دستکش فر زیرانداز مسافرتی سرویس پارچه ای آشپزخانه خرید سرویس پارچه ای آشپزخانه قیمت سرویس پارچه ای آشپزخانه    باکس پارچه ای