کفپوش لمینت

راهنمای خرید کفپوش لمینت
در صورتی که بودجه محدودی در اختیار دارید و دنبال روش های نصب ساده می گردید و در عین حال می خواهید پوشش کف اتاق شما جلوه کفپوش چوبی یا سنگی را داشته باشد ، لمینت گزینه مناسبی برای این منظور خواهد بود .
این نوع کف پوش بسیار بادوام بوده ونصب آن آسان است . کفپوش های لمینت از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند ، به گونه ای که می توان از آن ها برای هر اتاقی استفاده کرد . مواد تشکیل دهنده کف پوش های لمینت از دوام و استحکام بالایی برخوردارند و به سهولت نگهداری و نظافت ، می توان از آن ها در مناطق پرتردد استفاده نمود . با توجه به تنوع بسیار زیاد گزینه های پیشرو ، در نظر داشتن سوالات ساده زیر هنگام خرید از اهمیت ویژه ای برخوردار است :
به دنبال چه نوع و مدلی از کفپوش می گردید ؟
هزینه تا چه در تصمیم گیری نهایی شما موثر است ؟
می خواهید کف پوش را خودتان نصب نمایید یا از یک نصاب حرفه ای در این رابطه کمک می گیرید؟
انواع لمینت ، موارد کاربرد و ساختار آن
کف پوش لمینت به گونه ای طراحی شده اند که نصب آن ها بسیار سریع و  آسان است . این کفپوش ها به کف اتاق متصل نمی شوند ، بلکه توسط یک قالب نصب شده در اطراف اتاق در جای خود می مانند . قفل شدن قطعات لمینت مجاور در یکدیگر ، این امکان را فراهم می آورد که بتوان سطح وسیعی را توسط آن پوشش داد . این نوع کفپوش به راحتی بر روی بیشتر کف ها ، از جمله سطوح بتنی ، چوبی و ... نصب می شوند . توانایی این نوع کفپوش برای مقابله در برابر رطوبت و انقباض و انبساط کف بسیار زیاد است . بلافاصله بعد از نصب این نوع کفپوش ، می توان روی آن راه رفت . لازم به ذکر است برای استفاده صنعتی و ورزشی ، کفپوش اپوکسی نیز می تواند گزینه مناسبی باشد .
انواع لمینت :
کفپوش های لمینت در اشکال مختلف مربعی و مسطتیلی در بازار موجود هستند . این قطعات با سامانه فاق و زبانه به یکدیگر متصل می شوند . برای نصب لمینت از هیچگونه چسبی استفاده نمی شود . این موضوع از مزایای اصلی این کفپوش است ، چرا که هم نصب آن را آسان و سریع می کند و هم به واسط عدم استفاده از چسب ، سطح زیرین آن صدمه نمی بینید در ضمن به همین علت می توان آن را به دفعات جمع آوری نموده و در محل دیگری نصب نمود .
در زیر لمینت باید از یک لایه نازک فوم استفاده شود . این موضوع باعث شناور بودن لمینت بروی کف اتاق می شود . در بعضی از انواع لمینت ، این لایه فوم جهت تسهیل در نصب و کاهش صدا به زیر لمینت چسبیده شده است .
ضخامت لمینت :
لمینت ها در ضخامت های مختلف در بازار موجود هستند .
لمینت های کلفت تر از کیفیت سازه ای و دوام بیشتری برخوردار هستند .
موارد کاربرد لمینت :
کفپوش های لمینتی را می توان در مواردی به کاربرد که استفاده از چوب ممکن نیست . این نوع کفپوش مقاوم و با دوام بوده و جایگزین مناسبی برای کفپوش های چوبی و فرش است . لمینت ها کاملاً شبیه چوب ، مرمر و سنگ هستند و بافت آنها به گونه ای است که کاملاً شبیه آجر فرش باشد با این تفاوت که نگرانی در مورد ترک برداشتن و تمیز کردن در مورد آن ها وجود ندارد .
می توان از بین نقش های متنوع آن ، نظیر طرح چوب درخت کاج ، صنوبر ، افرا ، گیلاس ، و بلوط و.. یکی راانتخاب کرد .
لمینت ها ، مانند سنگ ، چوب و آجر دارای بافت برجسته هستند .
لمینت ها ضد لک و رنگ پریدگی بوده و جلای آن ها برای مدتطولانی باقی می ماند .
لمینت ها به راحتی قابل جمع آوری هستند و می توان یک قطعه از آن ها را تعویض یا طرح کفپوش را به طور کامل تغییر داد .
به علت قابلیت نگهداری و نظافت آسان ، می توان از آنها در مناطق پرتردد استفاده نمود .
ساختار لمینت :
لمینت از چهار لایه اصلی تشکیل شده که سطحی مقاوم در برابر ضربه و خش را ایجاد می نمایند . لمینت ها خیلی شبیه به سطوح مقاوم پلاستیکی روی کابینت های آشپزخانه های مدرن هستند و از لحاظ زیبایی و عملکرد نیز مشابه آن ها هستند .
در جدول 1 - توضیحاتی در رابطه با این چهار لایه آورده شده است .
یکی از مزیت های عمده لمینیت نسبت به سایر کفپوش ها سهولت و سرعت در نصب آن است . برای نصب لمینیت نیازی به چسب نیست . قطعات لمینیت توسط اتصالات فاق و زبانه به یکدیگر متصل می شوند که بتوان کفپوش لمینیت را به راحتی جمع آوری نموده و مجدداً در محل دیگری نصب نمود .

 

کفپوش لمینت

کفپوش و پارکت     09120747401

کفپوش و پارکت     09132699913

کفپوش و پارکت     02177623919

کفپوش و پارکت     This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

عبارات کلیدی

پارکت چیست؟*پارکت لمینیت*لمینیت چیست؟*پارکت *قیمت پارکت *تفاوت پارکت و لمینت *پارکت آرتا *انواع پارکت *معایب پارکت *پارکت لمینت *پارکت چوبی *نصب پارکت کف پوش ضداسیدی* کف پوش*کفپوش پی وی سی *کفپوش ارزان *قیمت کفپوش* کفپوش pvc *قیمت کفپوش لمینت *تفاوت کفپوش و پارکت *قیمت انواع کفپوش پی وی سی *کفپوش رولی *کف پوش پی وی سی

  ما بر روی  متریال  های مورد اطمینان از لحاظ کیفیت ،تنوع ،و بالاخص مقرون به صرفه بودن ،بررسی و تحقیق میکنیم و بهترین ها را در اختیار شما قرار میدهیم

بهترین را به شما پیشنهاد میدهیم

در انتخاب کالای خود با ما مشورت کنید

کاغذ دیواری کفپوش پی وی سی پارکت لمینت