کاغذ دیواری / کاغذ دیواری قابل شستشو/کاغذ دیواری سه بعدی
انتخاب رنگ کاغذ دیواری

انتخاب رنگ کاغذ دیواری

 

تاثیر رنگ کاغذ دیواری بر روحیه ی افراد :
نکته ی 1 : برای اینکه اشتهای شما کم شود از بشقاب و رومیزی به رنگ آبی استفاده کنید چون اشتها را کم میکند و باعث لاغر شدن شما شود در ضمن کاغذ دیواری با رنگ آبی آرامش بخش نیز هست .
نکته ی 2 : اگر نگرانی دارید باید کاغذ دیواری با رنگ سبز را انتخاب کنید . این رنگ مانند رنگ آبی آرام بخش است . در ضمن رنگ سبز باعث کاهش فشار خون می شود .
نکته ی 3 : اگر کم حوصله هستید ،کاغذ دیواری با رنگ نارنجی را انتخاب کنید . هنگام حمام صبحگاهی از حوله ای با رنگ نارنجی استفاده کنید . این رنگ بیحالی شما را از بین می برد .
نکته ی 4 : اگر افسردگی دارید از رنگ زرد و کاغذ های زرد رنگ استفاده کنید و سعی کنید تمامی وسایل اتاق با رنگ زرد تزیین شود . چون این رنگ دارای سطح انرژی بالایی است .
نکته ی 5 : اگر مشکل کم خونی دارید میوه ها و غذاهای قرمز رنگ بخورید و اتاقتان را با رنگ قرمز پر کنید .
نکته ی 6 : اگر کم خوابی دارید وسایل اتاقتان و لامپ چراغ خوابتان را بنفش انتخاب کنید . این رنگ خواب آور و آرامش دهنده است .
نکته ی7 : اگر مشکلی پیش روی شماست و می خواهید زودتر حلش کنید از کاغذ دیواری رنگ نیلی در اطرافتان استفاده کنید ، چون باعث بهتر اندیشیدن می شود .
نکته ی 8 : سعی کنید رنگ ها را با توجه به روحیه و حالات و فضای مورد نظرتان انتخاب کنید و سعی کنید هر دیوار یک رنگ خاص داشته باشد . کنتر است ( تضاد ) فراموش نشود در ضمن می توانید روی دیوارها تتو کار کنید برجسته یا صاف ، ابتدا طرح را با مداد روی دیوار نقاشی کرده و بعد با رنگ روغن آن را رنگ کنید یا با پتینه آن را برجسته کنید یا با جیر و مخمل یا فوم یا خمیر گل چینی برجسته کار کنید : فقط باید کمی حوصله و سلیقه و خلاقیت داشته باشید .
شما حتی می توانید سرویس های دستشویی را بدون تعویض سرامیک نو کنید . با چسباندن برچسب های قابل شستشو و طرح های دلخواه با چسباندن روی سرامیک ها و پاشیدن کیلر بر روی آن ، آن را ثابت و قابل شستشو استفاده کنید .

 

برای انتخاب کاغذ دیواری، گزینه های زیادی وجود دارد که هر کدام مزایای خاص خود را دارند، جدای از ظاهر متفاوت و بحث سلیقه، هر کدام از این مصالح در فضای خاصی جوابگو هستند جنس مرغوب، مدت بیشتری برای شما کار می کند.

 رنگ خنثی در مدت زمان طولانی تکراری و خسته کننده نمی شود. ضمنا می توانید مبلمان را به راحتی تغییر دهید و نگران سازگاری رنگ ها نباشید

 

 

کفپوش و پارکت     09120747401                    کفپوش و پارکت     09132699913                     کفپوش و پارکت     02177623919